Wygraj książkę i podpisem i dedykacją od autorki! Druga tura!

Na naszym Facebooku znajdziecie konkurs, w którym można wygrać książkę “Pogadanki muzyczne dla seniorów” wraz z dedykacją od autorki - dr Michaliny Radzińskiej! 

Ostatni konkurs wywołał wiele zgłoszeń, bardzo chętnie braliście w nim udział - dlatego z przyjemnością go wznawiamy! :)
 

 

 

 

Aby wygrać książkę należy polubić Fanpage Arte per TUTTI oraz nasz Fanpage Mój Senior i odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu do tego posta na Facebooku. Do rozdania w tym tygodniu mamy 3 książki. Dlaczego warto wziąć udział i o czym można w nich przeczytać?

 

Czytanie książek to świetny pomysł na relaks po pracy lub w przerwie od codziennych obowiązków. Niejednokrotnie pisaliśmy o tym jakie pozycje polecamy i z jakich powodów. Książka “Pogadanki muzyczne dla seniorów” to idealna książka dla osób zajmujących się osobami starszymi. Pozycja będzie świetnym pomysłem zarówno dla opiekunki, jak i osoby, która spędza czas z osobami starszymi w rodzinnym gronie. 

Nie chcemy zbyt mocno zdradzać szczegółów książki, lecz czytając opis przedstawiony przez autorkę dowiemy się, że książka jest zbiorem pogadanek na temat życia i twórczości dwunastu kompozytorów od baroku, aż po koniec XIX wieku. Twórcy reprezentują różne style i epoki, łączy ich jednak  fakt, że każdy z nich w nieoceniony sposób przyczynił się do rozwoju sztuki muzycznej.

Inspiracją do wydania pogadanek drukiem były muzyczne spotkania z osobami w starszym wieku, które życzliwie i z dużym zainteresowaniem reagowały na muzykę mistrzów minionych epok. Nie ma wątpliwości, że książka bardzo zainteresuje i zaangażuje seniorów. 

 

Warto sprawić prezent sobie i bliskiemu seniorowi i wziąć udział w konkursie. Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj

 

Konkurs trwa od 12.03.2021 roku do 20.03.2021 do północy. Aby wziąć udział należy polubić naszą stronę na Facebooku, stronę Arte per TUTTI i w komentarzu pod postem na Facebooku dokończyć zdanie: “Kocham muzykę, bo...” Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książką z dedykacją od autorki dr Michaliny Radzińskiej. 

 

Życzymy powodzenia!