VIVA SENIORZY! to największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. Wspólnie z współorganizatorami: Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej i Centrum Inicjatyw Senioralnych zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się w dniach 30.09-01.10.2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 3.

Wierzymy, że okres społecznej izolacji mamy już bezpowrotnie za sobą. Bardzo cieszy nas fakt, że po 3 latach przerwy będziemy mogli się spotkać, rozmawiać i wspólnie spędzić czas. Bardzo dziękujemy za stały kontakt z nami w dobie pandemii oraz liczne sugestie i propozycje nowych aktywności na targach, które postaramy się uwzględnić w tegorocznym programie wydarzeń. 

Podczas 11. edycji targów Viva Seniorzy pragniemy poruszyć wszystkie ważne dla seniorów kwestie, odpowiedzieć na ich pytania i pomóc znaleźć rozwiązania problemów z którymi się zmagająNie zabraknie spotkań z ekspertami medycznymi oraz instruktorami zajęć ruchowych. Planowane są różnorodne warsztaty: florystyczne, ogrodnicze, rękodzielnicze, z komunikacji cyfrowej oraz z bezpieczeństwa seniorów w domu i poza nim. Seniorzy będą mogli skorzystać z porad prawnych, porad ze świadczeniami emerytalnymi oraz innymi dotyczącymi świadczeń życiowych. Ciekawą atrakcją będzie tor testowy pojazdów elektrycznych o powierzchni blisko 200 m2 firmy Electroride. Będzie tam można wypróbować wybrany pojazd, sprawdzić jego funkcjonalność i uzyskać wszystkie informacje o możliwości dofinansowania na zakup ze środków PFRON.

Seniorzy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty gastronomicznej, w specjalnie przygotowanej strefie, z której doskonale widoczna jest scena główna, na której odbywać się będą występy, pokazy, zostaną wręczone nagrody dla najaktywniejszych seniorów w Wielkopolsce oraz przyznane zostaną nagrody w Konkursie Laur Seniora. Celem Konkursu jest szeroka promocja dedykowanych specjalnie seniorom produktów, usług lub działań, wyróżniających się pod względem funkcjonalności lub zaspokajających potrzeby i oczekiwania tej grupy społecznej. Każdego wieczoru nie zabraknie, już tradycyjnie gwiazd polskiej sceny muzycznej. 

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku ponownie swoją obecność potwierdziła firma Herbapol Poznań, która została Złotym Partnerem oraz Caritas Archidiecezji Poznańskiej i Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, które od kilku lat aktywnie wspiera targi dla seniorów.

Atrakcji będzie dużo i na pewno każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy wszystkich do udziału w targach VIVA SENIORZY!

Bilety już dostępne w sprzedaży: https://mtp-link.pl/6yals

Więcej informacji na stronie internetowej: www.vivaseniorzy.pl oraz na FB: @VivaSeniorzy