Nieważne czy jesteś osobą aktywną zawodowo, czy może jesteś już na emeryturze i napawasz się ciszą i spokojem. Jeżeli masz 50 lat i pochodzisz z województwa podkarpackiego/ lubelskiego to zapraszamy do świetnej zabawy jaką organizuje dla Was portal Aplikuj.pl.

Jesteśmy przekonani, że w starych albumach posiadacie zdjęcia, które przedstawiają Waszą aktywność zawodową w czasach PRL lub późniejszych. Jeśli się nie mylimy, zachęcamy do podzielenia się z Nami garstką wspomnień. Zgłoszenia dokonać można za pomocą internetowego formularzu zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia i krótki opis, co przedstawiają. W razie pytań odsyłamy do regulaminu https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie.

Mamy nadzieję, że nie będziecie zwlekać, bo czas na przysyłanie zgłoszeń upływa 16 października 2022 r. Czekają na Was fantastyczne nagrody w postaci telefonów komórkowych i kursów komputerowych (sferakursow.pl) oraz wspaniałe wyróżnienia w postaci gadżetów i książek.