Jak Sylwestra powinien spędzić senior? Oczywiście – świetnie się bawiąc. Wiek to tylko liczba – dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji na ciekawe spędzenie tego święta.

Ze względów pandemii może okazać się, że większość corocznych atrakcji, takich jak, np. wieczór w teatrze lub filharmonii może zostać odwołana, warto zastanowić się nad sposobem spędzenia tego święta. Naszą propozycją jest spędzenie Sylwestra w Sanatorium. Pomimo niezbyt udanego roku – mamy nadzieję, że Sylwester okaże się świetnym wieczorem spędzonym z przyjaciółmi lub rodziną.

 

 
Oto kilka obiektów, które oferują spędzenie sylwestrowej nocy:
  • W obiekcie Uzdrowisko Kołobrzeg można wykupić 7 dniowy pakiet zawierający pełne wyżywienie, wstęp na basen solankowy ze strefą saun i jacuzzi oraz bal sylwestrowy z muzyką na żywo. Brzmi całkiem nieźle, prawda? Ofertę możecie sprawdzić klikając w link.

 

  • A tutaj oferta dla osób, które zamiast morza, preferują górski widok. Uzdrowisko Cieplice oferuje 5-dniowy pobyt w Uzdrowisku Cieplice-Zdrój. W pakiecie zawarte jest wyżywienie, słodki poczęstunek oraz 3 zabiegi z oferty ośrodka. Na terenie ośrodka zorganizowany zostanie bal sylwestrowy, który płatny jest dodatkowo. Zainteresowanych zapraszamy do kliknięcia tego linku.

 

  • Swoją szampańską ofertą zainteresowało nas także Uzdrowisko OSW Barbarka w Świnoujściu. Cena obejmuje 7 noclegów z wyżywieniem, prezent powitalny, voucher do kawiarni o wartości 50 zł, pakiet 9 zabiegów leczniczych zaleconych przez lekarza oraz uroczystą noworoczną kolację. Obiekt zapewnia o niezapomnianej atmosferze, dla zainteresowanych tutaj link.

 

Do Sylwestra jeszcze dwa miesiące, więc warto śledzić informacje dotyczące obostrzeń. Z drugiej strony, warto myśleć pozytywnie i rozejrzeć się za pomysłami na jego spędzenie już teraz. Sylwester w sanatorium brzmi całkiem nieźle, ale po więcej propozycji zapraszamy do śledzenia artykułów, które znajdują się na naszej stronie. 

A.S.