Decyzja o zakwaterowaniu bliskiej osoby w domu seniora należy do jednych z najtrudniejszych. Zamieszczenie seniora w domu starców wciąż budzi wiele kontrowersji. Jednak w wielu przypadkach takie rozwiązanie jest jedynym najkorzystniejszym rozwiązaniem, które zapewnia seniorowi kompleksową i profesjonalną opiekę, co jest szczególnie ważne w przypadku osób schorowanych. Na co zwracają uwagę bliscy osób starszych przy wyborze odpowiedniego domy seniora dla niego? Odpowiedź znajdziecie w artykule. 

Zdarza się tak, że w związku z zobowiązaniami zawodowymi i życiem prywatnym bliscy seniora nie są w stanie zapewnić mu profesjonalnej, stałej opieki. Wówczas najczęściej decydują się na dom seniora. Na temat domów opieki osób starszych pojawiło się wiele stereotypów. W poniższym artykule przytoczymy najczęstsze stereotypy pojawiające się o domach seniora.

Gdy rodzina szuka odpowiedniego domu seniora dla swojego bliskiego, oprócz wysokiego standardu usług, cena odgrywa znaczącą rolę. Właściciele domów seniora często zadają sobie pytanie - czy warto zamieszczać cennik. Na to pytanie postanowiliśmy odpowiedzieć w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

Na jakie elementy należy zwrócić uwagę, by napisać dobrą ofertę domu seniora? Dobrze opisana oferta to klucz do sukcesu! Przygotowaliśmy dla Was 8 wskazówek jak prawidłowo opisać dom opieki. Zachęcamy do przeczytania artykułu.