W zeszłym roku opublikowaliśmy artykuł na temat cen w domach opieki, jednak rosnąca inflacja dotknęła również ośrodki opieki, dlatego postanowiliśmy specjalnie dla naszych czytelników zaktualizować artykuł dostępny TUTAJ

Dla wielu pensjonariuszy Święta Bożego Narodzenia są trudnym czasem, ponieważ wiele z nich pozostaje w ośrodku i spędza je z dala od rodziny. Dlatego tak istotne jest by seniorzy, którzy pozostają na Święta w domu opieki, poczuli rodzinną atmosferę i świąteczny nastrój, by mogli wrócić do wspomnień sprzed lat. 

Mimo konkurencji na rynku wiele domów opieki osób starszych rezygnuje z promowania swoich placówek, a to błąd. Niezależnie od tego, czy w ośrodku zajęte są wszystkie miejsce, czy są wolne, należy dbać o pozytywny wizerunek placówki, mając na uwadze to, że konkurencja nie śpi. W artykule znajdziesz kilka sposobów na wypromowanie swojego obiektu. Zapraszamy do lektury. 

W Polsce rośnie zarówno zapotrzebowanie na ośrodki opieki osób starszych, jak i z roku na rok pojawia się coraz więcej placówek świadczących usługi opiekuńcze. Konkurencyjność na rynku rośnie, dlatego warto pomyśleć o dodatkowej formie promocji swojego obiektu. Specjalnie dla Was mojsenior.pl przygotował ofertę reklamową skierowaną do ośrodków świadczących usługi skierowane do osób starszych. Przeczytaj więcej o naszej ofercie.