Z upływem lat to na barkach dzieci spada odpowiedzialność za rodziców, którzy często potrzebują opieki. Odwracają się rolę i zamiast oni opiekować się nami, my przejmujemy opiekę. Trudność pojawia się wówczas gdy rodzic potrzebuje stałej opieki, a my rozwijamy się zawodowo i nie możemy pozwolić sobie na radykalne zmiany w życiu. Z tym problemem zmierzyła się również nasza czytelniczka, której historię przeczytacie poniżej. 

Gdy przychodzimy na świat naturalne jest, że rodzice się nami opiekują. Jednak z upływem lat role się te odwracają. W tym artykule przedstawimy oznaki tego, że senior potrzebuje opieki - zapraszamy do lektury. 

Opieka nad schorowanym rodzicem lub członkiem rodzicem to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli się pracuje. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z profesjonalnej pomocy opiekunek osób starszych lub z placówek opiekuńczych. Jednak zdarza się tak, że musimy zająć się sami bliskim i wtedy w głowie pojawia się pytanie “czy mogę wziąć zwolnienie lekarskie na rodzica?”.

Choroby wieku starczego to schorzenia, z którymi zmagają się seniorzy. Z wiekiem nasze ciało się zmienia, a także stajemy się bardziej podatni na choroby, z którymi nasz organizm trudniej walczy.  Na co najczęściej chorują osoby starsze? O tym w artykule.