Opcji spędzenie sylwestrowej nocy jest naprawdę wiele. Specjalnie dla naszych czytelników zebraliśmy 5 sprawdzonych pomysłów na Sylwestra, które sprawdzą się niezależnie od wieku. Zapraszamy do lektury. 

Wieczór filmowy 

Kto z nas nie lubi oglądać filmów. Sylwestrowa noc to doskonały pomysł, by obejrzeć ulubione filmy lub nadrobić zaległości. Jeśli nie masz na płycie DVD ulubionego filmu, ani nie posiadasz do platformy streamingowej np. Netflix, HBO, warto skorzystać z oferty Ninateka, gdzie znajdziecie za darmo np. Nie lubię poniedziałku.

Wieczór gotowania

Ponoć najlepsze imprezy dzieją się w kuchni, więc dlaczego by całej imprezy tam nie przenieść? Jeśli lubisz gotować, to spędź sylwestrową noc na wspólnym gotowaniu, a Nowy Rok przywitasz z pysznym jedzeniem. 

Przegląd fotografii

Koniec roku to dla wielu czas podsumowań. Sylwestrowa noc to doskonały czas, by przejrzeć stare fotografie i powspominać. Z pewnością wiele uśmiechu i łez się pojawi. 

Wieczór gier 

Wielu z naszych czytelników uwielbia grać w gry planszowe i karty, dlatego naszym kolejnym pomysłem jest zorganizowanie wieczoru gier. Oprócz tego, że spędzicie miło czas, to i potrenujecie swój mózg, a to bardzo ważne w senioralnym wieku. 

Czas dla siebie

Kto powiedział, że sylwestrową noc trzeba spędzać z kimś? Jeśli spędzasz ją samemu, warto zadbać o siebie. Maseczka na twarz, kąpiel, a może zadbanie o piękne paznokcie. Nieważne co wybierzesz, ale z pewnością w Nowy Rok wejdziecie piękniejsi i wypoczęci. 

Łączmy się!

Jeśli szukasz opieki dla swojego seniora zamieść ogłoszenie na naszym portalu lub wyszukaj odpowiedniej opiekunki w naszej bazie.

Zapraszamy również do dołączenia do naszej grupy na Facebooku, dedykowanej osobom poszukującym opieki dla swoich bliskich. 

Jeśli jesteś opiekunką zapisz się w naszej bazie i dołącz do naszej grupy na Facebooku. Warto dołączyć, dzielić się historiami i wspierać w trudnych chwilach.