Mój Senior

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – przyjmijcie więc najlepsze życzenia od Redakcji Portalu mojsenior.pl

Urządzenia BIOPTRON to urządzenia medyczne, znajdujące szerokie zastosowanie w profesjonalnych placówkach medycznych, specjalistycznych instytucjach, hospicjach , domach seniora, centrach odnowy biologicznej i ośrodkach sportu, jak również w warunkach domowych (urządzenia dostosowane do potrzeb indywidualnych użytkowników). BIOPTRON to system terapii światłem, który może być stosowany wobec KAŻDEGO, i który wyróżnia: szeroki zakres zastosowań, łatwa obsługa, bezbolesny i krótki okres jednorazowego zabiegu oraz brak skutków ubocznych.

Przez dwa dni Międzynarodowe Targi Poznańskie byłe w centrum zainteresowania seniorów. Wszystko za sprawą Targów Viva Seniorzy, które przyciągnęły ponad 3 000 aktywnych seniorów, chcących miło spędzić pierwszy weekend października.

Nieważne czy jesteś osobą aktywną zawodowo, czy może jesteś już na emeryturze i napawasz się ciszą i spokojem. Jeżeli masz 50 lat i pochodzisz z województwa podkarpackiego/ lubelskiego to zapraszamy do świetnej zabawy jaką organizuje dla Was portal Aplikuj.pl.