Życie zaczyna się po 60-tce! Tak twierdzą seniorzy, a my im wierzymy. Pełni wigoru i werwy seniorzy co roku tłumnie przybywają na targi Viva Seniorzy, aby wspólnie celebrować to niezwykłe święto. Tegoroczna edycja jest jeszcze bardziej wyjątkowa, bo spotykamy się po 3 latach przerwy. Szykuje się wydarzenie z pompą, a my znamy program imprezy.

Kolejna edycja największych targów senioralnych w Polsce – VIVA Seniorzy! odbędzie się już 30.09-01.10.2022 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. To obowiązkowa impreza w kalendarzu każdego seniora. Przez dwa dni seniorzy będą mieli możliwość udziału w licznych wydarzeniach towarzyszących. Dla każdego coś dobrego.
Największą atrakcją tegorocznych targów są wspaniały koncert Andrzeja Rosiewicza oraz wyjątkowy spektakl kabaretowy „Spotkanie Kolesiów” Zenona Laskowika z gośćmi: Jacek Fedorowicz, Grzegorz Tomczak i Michał Ruksza. Na zwieńczenie piątkowego dnia targowego seniorzy wezmą udział w jedynej w swoim rodzaju Potańcówce, która poprowadzi DJ Zoran. Ponadto, seniorzy będą mieli okazję zmierzyć się w turnieju Szachowym, przygotowywanym przez Wielkopolski Związek Szachowy, w którym do zdobycia jest tytuł Mistrza Wielkopolski 50+. Dla najlepszych uczestników turnieju szykujemy atrakcyjne nagrody. Zwiedzający wezmą także udział w warsztatach wikliniarskich, makramy, malarskich oraz pograją w boule. W programie znajdują się również także rozrywki takie jak: praktyka jogi, medytacja Tai-Chi, pokazy układów tanecznych, porady z zakresu obsługi smartphone, spotkania z dietetykami i specjalistami, bezpłatne badania słuchu i wzroku, a także mammografia. Niezwykle interesującym punktem programu jest również zwiedzanie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Seniorzy drugiego dnia trwania Targów Viva Seniorzy zapoznają się z 100-letnią historią najważniejszych obiektów architektury targowej.


W piątek, pierwszego dnia targów odbędzie się Konferencja organizowana przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, w czasie której poruszona zostanie tematyka wspierania aktywności zawodowej i przedsiębiorczości osób starszych. Wszystko to w ramach programu Dostępność plus.


Poza szerokim wachlarzem atrakcji, zwiedzający będą mieli możliwość poznania oferty niemal 70 wystawców! Żeby ułatwić seniorom dotarcie do interesujących ich stoisk, wnętrze zostało podzielone na cztery strefy tematyczne: aktywność, wiedza, otoczenie oraz specjalną strefę zdrowia by Herbapol Poznań, który jest złotym partnerem targów.


Wszystkie wymienione atrakcje są w ramach jednego biletu na targi. Szykuje się prawdziwa gratka! Zapraszamy wszystkich do udziału w targach VIVA SENIORZY!


Bilety już dostępne w sprzedaży: https://mtp-link.pl/6yals
Program wydarzeń: https://mtp-link.pl/l9akt