Oto 5 najpopularniejszych seniorów celebrytów w Internecie. Sprawdź!

 

Kto powiedział, że Internet jest przeznaczony tylko dla młodych osób? Jak się okazuje, korzysta z niego coraz więcej seniorów. Niektórzy z nich radzą sobie świetnie! Niejeden nastolatek mógłby pozazdrościć tym seniorom liczby fanów w mediach społecznościowych. Czym podbili serca swoich widzów i kto to jest?

 

 

Baddie Winkle

Ta 88-letnia kobieta to prawdziwa gwiazda Instagrama! Dodaje szalone zdjęcia, które z pewnością wyróżniają się ogromną kreatywnością. Babcia posiada ponad 3,5 miliona obserwatorów! Taką liczbą nie mogą się pochwalić nawet osoby uznawane za największych polskich influencerów. Na profilu można zobaczyć zdjęcia, na których kobieta przebiera się różowe neonowe sukienki, pozuje z autami, drinkami i widać, że ma przy tym ogromną zabawę. Jak Ci się podoba taki kontent?

 

Iris Apfel 

Kolejną najbardziej wpływową seniorką na naszej liście jest Iris Apfel. Posiada ponad 1,6 miliona obserwujących,  a ta liczba stale rośnie. Kobieta jest projektantką wnętrz, która prywatnie stała się bardzo popularną influencerką. Jej zdjęcia nie są tak odważne jak poprzedniczki, ale również robią niesamowite wrażenie. 

 

Accidental Icon

Accidental Icon, czyli “Przypadkowa Ikona” to pseudonim kolejnej starszej kobiety działającej w mediach społecznościowych. Kobieta zgromadziła ponad 750 tysięcy fanów, a na jej zdjęciach można ujrzeć profesjonalne modowe kreacje, jak i selfie przed lustrem. Kto powiedział, że osoby starsze nie potrafią korzystać z Internetu?

 

Advancedstyle

Advancedstyle to nick kolejnej starszej kobiety, która uwielbia modę i dzieli się tym ze światem. Na jej profilu można dostrzec wiele sesji modowych, które przedstawiają styl seniorki. Ari Seth Cohen zgromadziła już ponad 300 tysięcy obserwujących, życzymy ich jeszcze więcej! 

 

Georgehtakei

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć mężczyzny. Takei jest najbardziej znany ze swoich humorystycznych wstawek. Jego treści dotyczą zarówno błahych tematów, jak i politycznych kwestii. Senior opublikował nawet książkę opartą na swoich doświadczeniach z mediami społecznościowymi. Nic dziwnego, że fascynuje go wirtualny świat, skoro na swoim koncie zgromadził już 1,4 miliony obserwatorów. 

 

Jak można zauważyć, seniorzy również korzystają z dobrodziejstw Internetu i idzie im to naprawdę nieźle. Który profil spodobał Ci się najbardziej? Koniecznie podziel się tym z nami na naszej grupie na Facebooku! Zapisz się TUTAJ!